Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány nyelvet tanulsz most?

Hány nyelvet tanulsz most?

Figyelt kérdés
Nem ebben a percben,hanem pl 2t suliba,harmadikat itthon.:)Én 3at.
2012. júl. 21. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Én jelenleg Suliba Angolt tanulok .

Nyári szünet alatt meg szinte egész évben , itthon tanulok lengyelül meg eszperántóul persze tanári segítséggel mind2tőt. Össze adva 3 !

2012. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Angolul meg franciául tanultam a suliban...és ennyi:)
2012. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
C++ és C# suliban
2012. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha úgy vesszük, akkor angolt tanulok, mivel a biológia nyelve az angol, és muszáj angol forrásokat, könyveket olvasnom biológus hallgatóként. Többre nincs időm, majd ha végeztem az egyetemmel, akkor olaszt akarok még megtanulni, meg elkezdtem annó a lovárit, azt is be akarom fejezni.
2012. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Hármat: angol, német, latin

Most érettségiztem, eddig mindhármat iskolában tanultam, az angolt felsőfokra szeretném most megtanulni, a németet és a latint pedig középfokra szeretném felhúzni.

2012. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 webnyelv ***** válasza:
86%
Angol, német, olasz. Hol fordítgatok egyikről a másikra, hol tanítom valamelyiket, hol átnézegetem a nyelvtant, stb.
2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

2. vagyok...

Esküszöm basszus SOHA a büdös életbe nem írok több választ sehova basszus normális válaszom volt elmondtam hogy 2 kibszott nyelvet tanultam és így is lepontoznak...mi a fszom ez?????!!!!

Mire adtok normális pontot??? Aki 3 vagy több nyelvet tud irigységből lepontozzátok... engem is lepontoztok...aki meg egyet azt azért pontozzátok le mert CSAK egyet tanul...basszus...rendesen a sok barom megutáltatja velem a gyakorit...

2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

kedves 2.!Én nem pontoztalak le.Én a zöld kezet nyomtam.:)

Hogy mások mit csinálnak az nem tudom.Amúgy tényleg érdekes hogy hogy lehet valakit lepontozni ha csak tényeket ír.(most úgy általában értem).Mondjuk nekem eddig nem tűnt fel hogy irigységből is lepontoznak.

2012. júl. 21. 23:31
 9/17 webnyelv ***** válasza:
83%

2.!

OFF

Most a "káromkodós" válaszodat a trágár szavak miatt nem pontozom fel (de le se), de a 2.-at felpontoztam.

Én a kultúra-közösség - Nyelvek kategórián belül tapasztaltam hasonlót, sokan írnak tényszerű válaszokat és valaki lepontozza őket. Tegnap emiatt én is írtam ott egy "irgumburgum" hozzászólást valahova.

Amúgy, 1-2 kivételtől eltekintve (mint pl. most :D ), igyekszem pontos, tényszerű válaszokat adni, én sem értem, hogy kerültem le 77%-ra, de nem is érdekel. Te se foglalkozz vele!

OFF vége

2012. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A suliban angol francia és portugál, itthon spanyol és olasz.

Spanyolul már tudok annyira mint portugálul pedig azt csak itthon tanulom az internet meg anyanyelvi beszélők segítségével olaszból pedig még csak egy két mondat meg szó megy,tehát az olaszt eléggé hanyagolom:D Valamint nagyon szeretnék megtanulni németül felsőfokon,majd nyelvsuliba is szeretnék járni:)

2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!