Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi alapján válasszak nyelvvizs...

Mi alapján válasszak nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Angolból szeretnék, felsőfokút. A tanárom azt mondja, hogy szerinte kétnyelvűt csináljak, de nem fejtette ki. Ez milyen esetekben hasznos? Az felsőoktatásba való felvételihez melyiket fogadják el?

2012. júl. 24. 15:46
 1/3 anonim válasza:
szerintem az alapján válassz, hogy jó vagy-e fordításban, vagy nem. Ha jól megy, akkor én is a kétnyelvűt ajánlom, ha viszont bizonytalan vagy benne, akkor egynyelvűt javasolnám. Az hogy mit fogadnak el, annak utána kell nézni, mert egynyelvűt is, és kétnyelvűt is elfogadnak, az nyelviskolától függ hogy melyiket
2012. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a kétnyelvű az többet ér valamilyen szinten? Én nagyon szeretek fordítani, viszont beszélni kevésbé.
2012. júl. 24. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegyik nyelvvizsga kicsit más, de mindnek meg kell felelnie a keretrendszernek, ezért nem lehet azt mondani, hogy bármelyik többet ér.

Leszámítva a speciális vizsgákat, amiknek jó híre van külföldön. Ezek persze drágábbak, és a felvételin ezek se érnek többet.


Mindegyik akkreditált nyelvvizsgát elfogadják a felvételihez, diplomához. Ezért akkreditált. Itt találsz róluk listát:

[link]

2012. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!