Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri otthon teljesen egyedül...

Megéri otthon teljesen egyedül elkezdeni egy nyelv tanulását?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 06:05
 1/2 anonim válasza:

attól függ mennyire vagy kitartó és hogy mennyire érdekes anyagokat szedsz össze a tnuláshoz, emlékszem én még elsős gimis voltam és nagyon szerettem a Harry Potter könyveket , angolul leszedtem hangos könyvben és fél , egy év alatt annyira felerősödtem angolból hogy a tanár csak bámult =)


szóval érdekeljen az idegen nyelvi anyag és az agyad sokkal motiváltabb lesz, kevésbé fogod munkának érezni

2012. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van értelme, én nyári unaloműzés helyett olaszul tanulok és jól megy , mondjuk már tudok oylan nyelvet, ami hasonlít rá nagyban, úgyhogy ezért is könnyű. de ha nagyon új nyelvbe vágsz bele, és komolyan meg akarod tanulni, akkor is eleinte önszorgalomból és ha már gy érzed akkor látogass meg 1x-2x egy tanárt.
2012. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!