Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan lehet kreatív angol...

Honnan lehet kreatív angol kezdő és haladó hanganyagot letölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyedül kezdtem angolozni. Szeretnék egy bizonyos szintet elérni, nincs pénzem tanárra, de van kitartásom.


Szószedetet tanulok, ehhez keresek kreatív angolt. Volt régen ingyen letölthető. Nekem franciából volt olyan. Hozta a szavakat, majd rövid szövegeket. Magyarul majd az adott nyelven. Ilyet keresek.


Tudnátok nekem még olyan oldalakat is ajánlani, ahol össze van foglalva minden nyelvtan. Vannak gyakorlatok?


Hálás köszönet!


2012. júl. 25. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

NCore-on fent van. De én nem ajánlom. Én a németet nézem, tele van hibával, és a tematikája is elég rossz.

Szerintem angolból nagyon sok anyag van fent a neten, csak körül kell nézni.

2012. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Én már kerestem, de nekem olyan kellene, ami az alapoktól szépen építi fel a nyelvtant is.


Tudnál mondani ilyen oldalt?


Köszi a segítséget!

2012. júl. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!