Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a kinai (mandarin) es az...

Tarak kérdése:

Ha a kinai (mandarin) es az arab ennyire elterjedt nyelvek a vilagon, miert nem tanuljak tobben? Szinte senkit se ismerek, kinait mondjuk paran elkezdtek. Kina elvileg a jovo birodalma.

Figyelt kérdés
mindketto vilagnyelv, tobben beszelik mint a franciat es a nemetet. Az iras miatt van? A kinainal elhiszem, de emellett sokkal nagyobb a gazdasaga mint pl. az osszes spanyolnyelvu orszag egyutteve,szoval igazan jo befektetes. Az arabnak pedig nem nehez az irasa, es nagyon sok orszag beszeli(emelett Szaud Arabia es Arab Emiratusok jelentos gazdasagi spiritusz).

2012. júl. 29. 08:36
 1/3 anonim válasza:
szerintem azért tanulják kevesen mindkettőt mert nehéz. én pl beszélek már angolul és németül is, elég könnyen meg is tanultam őket, és most kezdtem el fél éve kínait tanulni, hát mit ne mondjak, vért izzadok vele.:)
2012. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

En arab nyelvet tanultam es csoportban meg harman voltak rajtam kivul, es az egyetemen is sokan tanuljak.

Kinait meg tobben, sok tolmacsot ismerek.

2012. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Japánul is sokan tanulnak
2013. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!