Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol hirdethetnék magánórákat...

Hol hirdethetnék magánórákat angol nyelvből?

Figyelt kérdés

15/F. Felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem, és jelenleg az anyanyelvire készülök(C2). Középfokúra készítenék fel embereket(főleg 8./9.-eseket)... A probléma az, hogy ismerőseim közül nincs olyan, akinek ilyen felkészítőre lenne szüksége,ezért úgy gondoltam,hogy talán interneten lehetne hirdetni.

Tippek/Tanácsok?


2012. aug. 5. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább foglalkozz még a saját tanulmányaiddal 15 évesen... :)
2012. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4-5 év múlva több sikkerrel fogsz járni.


Addig fordíts filmeket animéket stb tedd bele neved email címed felirat végre főcím elejére.

2012. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérlek, nézd meg, hogy jól oldottam e meg ezt a feladatot


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2012. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Legalább kereshetnék egy kis pénzt diákmunka helyett:S

@második:" tedd bele neved email címed felirat végre főcím elejére." Ez miért jó? A legtöbb filmhez van rengeteg felirat amúgy is. Nem beszélve arról, hogy elég nehéz készíteni egyet, nem a fordítás szempontjából, hanem, hogy passzoljon a filmhez; ne csússzon el, ilyesmi:)

@harmadik:jól oldottad meg/ és igen, lehet úgy tagadni:)

2012. aug. 6. 14:20
 5/7 Vak Bottyán ***** válasza:
Miért nem próbálkozol osztálytársaknál, évfolyamtársaknál, suliban ismerősöknél? Nyilván 15 évesen, tanári diploma nélkül nem tudod a 2000-2500/órát elkérni, de azért tudsz vele pénzt szerezni. Sokan akarnak középfokút, pótvizsgáznak, mittudomén. Szerintem van benne ráció. Nekem is van felsőm, én sokszor ajánlgatom ismerősöknek, hogy segítek nekik ebben-abban, ha akarják, mondjuk szívességből. De szerintem ilyet tudnál.
2012. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok helyen vannak passzoló angol feliratok film anime mellett. mkv ba illesztve. mkv extract gui érdemes használni kimenteni lehet feliratokat audiósávokat is.


feltöltő helyekre feltöltöd esetleg amit csinálsz.

2012. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Filmben feliratokat elolvássák így nem ugorják át pl neved email címed megjegyzik stb. Később talán könnyebb lesz hírdetned magad.
2012. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!