Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik felsőfokú nyelvvizsga...

Admiral12 kérdése:

Melyik felsőfokú nyelvvizsga a legkönnyebb szerintetek angolból?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam meg a "rigó utcai" középfokút, s felsőfokra szeretnék menni a későbbiekben, de úgy látom, hogy ugyanott igen nehéz lenne a magasabb szint. Az írásbeli középfokúm 75%-os, a szóbeli rész 80%-os lett, ami önmagában nem rossz, de én nagyon rá szeretnék állni a felsőfokra, s minél hamarabb letenném. Így érdekelne, véleményetek szerint, melyik a legkönnyebb?
2012. aug. 7. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Euro, Telc.


Személy szerint az Euro-t ajánlanám, nem rezeg alatta az akkreditáció, illetve vizsgázó barát.


Sok sikert!


A.

2012. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. aug. 7. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval teljesen ellentétes véleményem van. Nekem az origó jött be, spanyolból voltam. Angolból Eurora mentem, de én azt az ellenségemnek se ajánlanám. Iszonyat sokan buktak, nekem is 60% lett, spanyolból kb 70%, pedig angolból mindig is jobb voltam.
2012. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van elérhető statisztika a vizsgatípusok eredményeiről. A TELC vizsgán megy át a legtöbb vizsgázó (80%)és pont ezért rezeg alatta a léc. Az Origó nagyon hátul van ebben sorban.


Azt kellene tudni, hogy a vizsgázónak mi az erőssége. Ha a nyelvtan, akkor menjen az Origóra. Az más kérdés, hogy ezzel a túlnyelvtanozott tudással mire megy az életben...


A.

2012. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!