Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME B2 angol középfokú szóbeli...

BME B2 angol középfokú szóbeli nyelvvizsgára hogyan tudnék felkészülni? Magnóhallgatás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
ott nincs magnó. nekem tavaly annyi volt, hogy bementem, húztam egy témát(család) arról kellett beszélnem, aztán meggyőzéses feladat volt hogy beszéljem rá a másik félt mért kéne moziba menni színház helyett, aztán meg egy képről kellett beszélni. beszélj minél többet. próbálj meg gondolkodni angolul magadban. ha van amit nem tudod hogy mondj akkor megnézed a neten a kifejezést, és így tovább. esetleg próbáld ki otthon, hogy előveszel egy képet és beszélj róla. a lényeg hogy beszélj beszélj beszélj. elsősorban a témáról, aztán a végén lehet hozzáadni személyes élményeket a témával kapcsolatban.
2012. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

már hogy ne lenne magnó...


a honlapjukon van hanganyag, meg a boltjukban van mintaanyag


a honlapon vannak felkészülési tanácsok is

2012. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!