Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 78%-os angol középfokú írásbel...

78%-os angol középfokú írásbelivel összejöhet még az 5ös szóbeli után?

Figyelt kérdés

Van valakinek esetleg tapasztalata?

Szóbelin mire számítsak? Sikerülhet. Egyébként előrehozottan vagyok, és mindig 5ös voltam angolból, a 12. éves záróvizsgám is simán 5ös lett..

Nem akarom, hogy ezen bukjon.


2012. jún. 5. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehet:) Összesen 120 ponttól már 5ös, szóval ha jól számolok akkor 92 pontod lehet, így egy 28 pontos szóbelivel megvan az 5ös:)
2012. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egyébként körülbelül mire lehet számítani szóbelin? Nagyon nagy a követelmény, vagy azért teljesíthető az a 28 pont? :)

Ami kicsit aggaszt, hogy angol szakos vizsgaelnököt kapunk, és így mégjobban kezdek izgulni.

2012. jún. 5. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút teljesíthető. A tanárok pedig általában jófejek és segítenek. Főleg ha saját tanár:) A lényeg az, hogy beszélj. Néha én is észbe kaptam hogy rosszul mondtam valamit, gyorsan kijavítottam és folytattam. A vizsgaelnöktől ne parázz, nekem egyszer sem figyelt oda vagy épp kávézott, stb. Ha a záróvizsgád simán ment, akkor itt sem lehet probléma:)
2012. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában szóbelin jó eredményeket érnek el a diákok, ami azt jelenti, hogy mivel 33 pontos a szóbeli, így 30 pont fölött. Szóval csak ügyesen, biztos meglesz. Hajrá!
2012. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták, simán összejöhet. Szóbelin a lényeg hogy beszélj, meg nem árt a tételeket átnézni előtte hogy mégis mik a lehetséges témák. Én maximális pontszámot kaptam, pedig nem vagyok angol zseni. Sok sikert!
2012. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!