Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen feladatok vannak az...

Milyen feladatok vannak az osztályozó viszgán?

Figyelt kérdés
Most fogok osztályozó vizsgázni,de érdekelne,hogy milyen feladatok lesznek...feladatokat hol tudtok gyakorolni??
2012. aug. 10. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tantárgyból teszed?

Magántanuló vagy? Vagy nem jártál suliba, esetleg tartósan beteg voltál?


Nem tudom megmondani,mit kell gyakorolnod, mert az a tanár fog Téged vizsgáztatni, aki tanította az adott tantárgyat. Tőle / Tőlük kell, kellett volna érdeklődni.

Ezt tényleg ő dönti el!!! Iskolánként változó!


De biztos találsz feladatokat, bár nem tudom, hányadikas vagy, és miből vizsgázol?!

2012. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kategóriából ítélve idegen nyelvi osztályozó vizsgáról van szó.


A tananyagot attól a tanártól kellett volna megkérdezned, akinél lesz a vizsga. Mikor lesz? Ha most augusztus végén, akkor nem vagy elkésve kicsit?

2012. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, nem figyeltem, hogy nyelvtanulás kategória, sorry. :-)


Ha nyelvből teszel, akkor az előrehozott érettségi miatt lesz?


De a lényeg ettől függetlenül az, hogy el kellett volna kérni az anyagot, vagy beszélni azzal a tanárral, akinél vizsgázol. Hiszen azt fogja számon kérni, amit tanított, leadott.


Természetesen a kategóriák minden tanárnál ugyanazok (pl. egyén és társadalom, de hogy ebből ő mit kér, csak tőle függ.


Nyelvtanár vagyok, tudom, hogy így működik. De ha segíthetek, írj nyugodtan! :-)

2012. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az osztályozó vizsga ugyan olyan volt mint az érettségi csak könnyeb. Szóval tételeket kellet tanulni és írásbeli feladatoknak pedog érettségi jellegû feladatok voltak.
2012. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!