Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan könyv, hogy...

Létezik olyan könyv, hogy 200,500,1000 vagy akárhány szavas könyv? Hallottam valahonnan róla, jó szókincs fejlesztő, csak nem tudom miképpen jussak hozzá?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

az oxford kiadónak vannak nagyon jó kis könyvei - bookworm readers (különböző szintek kezdőtől haladóig) -- lehet kapni őket több könyvesboltban is, amennyire én tudom -- más kiadónak is vannak, de én leginkább az oxfordét használtam, azokat ismerem


üdv

:)

2012. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ui.: graded readers -- kb. ugyanaz

[link]

találhatsz köztük olyat, hogy factfiles - az egyik kedvencem, szintén nagyon jó


az OUP oldalán is mazsolázhatsz

[link]

2012. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Pinguin Readers is erről szól
2012. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

igen, az Longman, ha jól emlékszem (szintén nagyon jó) - véletlenül elgépelted: penguin -- rémlik, hogy a Macmillannek is van - biztos találsz, ha a hálón böngészel

:)

2012. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!