Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "Hold on there, camper. " -...

"Hold on there, camper. " - Jóbarátokban magyarra fordítva: Várj egy kicsit! Mit jelent a "camper"?

Figyelt kérdés
Csak azért lett kihagyva, mert esetleg így jött ki ugyanolyan hosszúra, vagy ez így egy kifejezés? Szótárban csak tök más megfelelőket találtam a "camper"-re.

2012. aug. 12. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Táborozót jelent a camper. Lövöldözős játékokban az olyan játékosokra használják, akik egy adott helyen meghúzódva lövöldöznek a többiekre, és nem mozognak. Ebből kiindulva olyan emberre is lehet használni, aki passzívan egy helyben van valahol, amikor valamit csinálni kéne.
2012. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, így érhető, ez teljesen passzol az adott szituációba :)
2012. aug. 12. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez melyik resz?
2012. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. évad 5. rész: Új német mosópor, 6. perc környéke, mikor Chandler mondja Ross-nak, hogy a sz@ros gatyáját talán nem kéne egyből az első "randin" Rachellel együtt kimosniuk :) Mikor Ross indulna a szennyeskosarával, akkor mondja ezt neki Chandler.
2012. aug. 14. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
De mért illik a Rossra?
2012. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert indult a mosodába, a kezében voltak a cuccok, már majdnem lépett volna ki az ajtón, és akkor mondta ezt neki Chandler.
2012. aug. 15. 02:57
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem ertem, hogy mert volt passzivan egy helyben, hiszem epp indult.
2012. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ezt Chandler mondja, ezért szerintem úgy kell értelmezni, hogy ahelyett, hogy Ross indulna, még maradjon. Mint ahogy az első kommentelő leírta, hogy a játékokban azokra használják, akik ahelyett, hogy mozognának, lesből, egy helyben lövöldöznek. Tehát Ross is, ahelyett, hogy indulna, még maradjon, és vegye ki a koszos gatyáját. Én legalábbis így értem.
2012. aug. 15. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja igy van ertelme, majd megnezem legkozelebb.
2012. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!