Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék a legolcsóbban...

Hogyan tudnék a legolcsóbban és a leggyorsabban megtanulni németül?

Figyelt kérdés

A cél a középfokú nyelvvizsga, teljesen kezdő szintről.

Tudom, hogy olcsó és gyors megoldás nem létezik, de nyilván arányosan igen.

Érdekelnek az olcsó tanfolyamok is, vagy ha van hatékony otthontanulási módszer, az is.


Ha van ötletetek, kérlek írjatok.


Köszönöm



2012. aug. 22. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket olvasd el, hátha ad valami tippet.


Ezzel kezd, hátha feldob az eredmény :)

[link]


[link]

[link]

[link]

2012. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 webnyelv ***** válasza:
100%

Legolcsóbban tanár nélkül, magánúton tudnál. Valakinek megy. De legalább néhány órát nem ártana venni előtte, hogy a kiejtéssel ne legyenek gondok. Vannak könyvek, melyek alkalmasak erre, a nyelvtant is jól elmagyarázzák, és az Interneten is számos segédanyagot lehet találni.

Én olaszul tanultam ezzel a módszerrel, gyorsabban is haladtam, mert ami jól ment, azzal nem vacakoltam, ami meg nem olyan jól, azt jobban átnéztem. Közben suliban nyelvórán meg sokszor olyannal vacakoltunk sokat, ami nekem talán nem okozott akkora nehézséget.

2012. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy ingyenes oldalt, amelynek a neve:

[link]


Én sem akartam elhinni, hogy ez az oldal teljesen ingyenes.

Érdemes körülnézni az oldalon, ha még nem ismered.


Regisztrálás után kitölthetsz egy szintfelmérőt, amelynek a megoldása után azonnal megkapod a választ, hogy melyik tanfolyamot ajánlják neked.


Ezek a tanfolyamok modulokra vannak osztva.

Egy-egy modul tartalmaz nyelvtani szabályokat, feladatlapokat, szószedetet és keresztrejtvényt az éppen tanult modul anyagaiból.


A szintfelmérő kitöltése után lehetőséget kapsz ezeket a modulokat megrendelni. Csak a nevedet és az email-címedet kell megadni.

Én pl. megrendeltem a 2. modultól a 10-ig. Nagyon félve küldtem el a megrendelést, mert nem akartam elhinni, hogy ez az egész ingyenes.

Email-ben kaptam egy visszaigazolást, hogy rögzítették a megrendelésemet, és hetente kapok tőlük levelet, hogy az előre betervezett tanulási időt tartani tudjam.


A leckében előforduló szavakat meg is lehet hallgatni, a feladatok között is vannak szövegértési feladatok, többszöri meghallgatásra is lehetőség van.

Én még csak az első két modul leckéit végeztem el, de nagyon meg vagyok elégedve.

Nem tudom, hogy a 10 modul meddig lesz elég, vagyis mennyi tudást ad, de egy alapot biztosan, hogy megértsem a német beszédet és tudjak én is megszólalni németül.


Egy próbát megér, én mindenképpen javasolom, hogy próbáld ki.

Az oldalon fórum is van, más tanulókkal is fel tudod venni a kapcsolatot.

Üdv. Ági


Ugyanígy angol nyelven is lehet tanulni.

2012. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia Ági! Ezt én is kiprobálom! Köszi, majd jövök a beszámolóval!
2012. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó. Kíváncsian várom.
2012. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!