Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hatékonyabb angol nyelvtanulás...

Hatékonyabb angol nyelvtanulás? Hogyan?

Figyelt kérdés
A suliban tanulunk angolt, de ez leginkább a nyelvtan terére korlátozódik. Arra lennék kiváncsi, hogyan tudnám a beszédet fejleszteni? A nyelvtant értem, azzal nincs problémám, viszont nincs sok lehetőségem beszélgetni. Hol és hogyan tudnék ezen változtatni? Elvileg haladó vagyok..
2009. júl. 24. 21:17
 1/4 anonim válasza:
100%
Én úgy fejlesztettem, hogy sok feliratos filmet néztem, és sok angol zenét hallgattam, közben néztem hozzá a szövegét :)
2009. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az igazán jó,intenzív tanfolyamokat ajánlanám az első válaszoló tippjei mellé. Most végeztem egy 60 órásat 40 ezerért. Elfogadható árnak tartom, mert még könyv, leckefüzet és hanganyag is van benne.
2009. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszélgetni egyedül biztos nem tudsz.Hacsak nem magadban, az is egy módszer. Magántanár, társalgó nyelvtanfolyam vagy barátaiddal angolul beszélgettek.

Írhatsz naplót is vagy az interneten chatelhetsz, (sharedtalk.com) valamelyest az írás is visszahat a beszédkészségre.

2009. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, még írhat, aki úgy gondolja, hogy hasznos tanácsot tudna adni.

A chatelést próbáltam, bár azok a beszélgetések az "Age?Sex?Location?" kérdésekben ki is merültek, mivel nem kívántak belemélyedni egy hosszabb beszélgetésbe az illetők.. De azért még próbálkozom..

2009. júl. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!