Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet azt csinálni, hogy...

Meg lehet azt csinálni, hogy valaki helyett más csinálja meg a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy akinek szüksége lenne nyelvvizsgára, annak a személyiével valaki más megy be helyette?

barátnőm régóta küzd, nem kapja meg a diplomáját nyelvvizsga hiányában, és most azon gondolkodnak a testvérével, hogy a tesója menne be helyette, a barátnőm személyiével. Meg lehet ezt csinálni? Mennyire hasonlítják össze a személyi igazolványon lévő fotót a valós személlyel?



2012. aug. 24. 00:04
 1/8 webnyelv ***** válasza:
64%

Nem lehet megcsinálni, nagyon megnézik. Nagyon megvan a véleményem az ilyen csalásról, nem is tudom, mit keresel ezen az oldalon.

A tesója nem tud neki segíteni a nyelvtanulásban? És te?

2012. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem túl szép dolog, de hallottam már ilyenről. ismerek olyanokat, akik megúszták, és olyanokat is, akiket ezért rúgtak ki az egyetemről/vagy eljárás indult ellenük. nem hinném, hogy akik lebuktak, azok a fénykép miatt buktak volna le, szerintem az emberek 80% egyáltalán nem úgy néz ki, mint a személyin. (de amikor én voltam nyelv vizsgázni,csak az igazolványszámot nézték, a képet nem).


na mindegy, szerintem necces, mérlegelni kell, mi a fontosabb neki, de én nem tenném.

2012. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a fénykép miatt buknátok le, de biztos megvannak a módszereik az ilyenek kiszűrésére. Amikor én nyelvvizsgáztam, pont azért csúszott az egész vizsga, mert többen lebuktak, hogy mások helyett mentek. Azt nem tudom, hogy mivel buktak le, de valahogy lefülelték őket, természetesen rendőrségi ügy is lett belőle. Ha megéri nektek a kockázatot, akkor csináljátok, a ti dolgotok.
2012. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is nagyon megnézték a személyit, összenézték az arcokkal rendesen. Lehet hogy egy igazolványkép "más", de azért jellegzetes vonások azon is megvannak. Ezen felül gyanítom idegesebb is lehet az, aki más helyett megy. Fogalmam sincs hogy, de kitudják szűrni.

Egyébként meg nemár, hogy egy rohadt nyelvvizsgára képtelen valaki felkészülni! Ha az, akkor törődjön bele és mondjon le róla, nekem is baromira megvan ezekről a véleményem.

2012. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy is az a véleményem, hogy aki diplomát akar, az minimum tegyen már le egy nyelvvizsgát, azért nem olyan nehéz az.
2012. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Lehetséges. Hallottam valakiről, aki így csinálta és nem bukott le. De szerintem ez csalás és nem helyes. Főleg azokkal szemben helytelen, akik elmennek és saját erejükből csinálják meg. Tudom, hogy mennyit kell tanulniuk és hogy ez rengteg időt vesz el tőlük, sokat szenvednek, és ez igazságtalan lenne főleg a többi vizsgázóval szemben.
2012. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 webnyelv ***** válasza:
52%

Végülis Gyurcsány és Smidt is megpróbálta ellébecolni a felsőoktatást, csodálatos vezetőink követendő példája ez. Lehet, hogy a kérdező barátnőjét is majd a kormányban fogjuk látni, onnan fogja igazgatni az ország ügyeit és meghatározni, hogy milyen szabályok vonatkoznak azokra, akik becsületesen jutottak oda, ahova.

Tényleg röhej, hogy ne tudjon felkészülni egy nyelvvizsgára az, aki felsőoktatásban tanul, szedje már össze magát!

2012. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

6. "Főleg azokkal szemben helytelen, akik elmennek és saját erejükből csinálják meg." A fenét. (: Aki a saját erejéből csinálja meg, annak nem csak papírja hanem tudása is lesz, és legvégül, amikor álláskeresésre kerül a sor ez számít. Emiatt nem aggódnék, hogy a csalók konkurenciát jelentenének.


Egyébként elítélendő dolog, és nektek kell mérlegelni, hogy megéri-e a kockázatot, kedves kérdező.

2012. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!