Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehetne lefordítani azt,...

Hogy lehetne lefordítani azt, hogy "Panties with Strings"?

Figyelt kérdés

Nem tudok rájönni, hogy mi az... :)

Tangabugyi? Vagy csak csinos bugyi? Masnis bugyi? Vagy mit jelent?

Előre is köszi a választ! :)



2012. aug. 26. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

jaj, nagyon kíváncsi lettem én is

még sosem láttam ilyet, de nagyon mókás

a képek alapján elég biztosnak tűnik, hogy nem tanga, és sajnos nem is masnis bugyi (pedig az nagyon illene hozzá, és elnevezésre is aranyos) - kíváncsiságból beírtam, hogy zsinór(os)bugyi, de sajna...

van egyáltalán nálunk ilyen?

remélem, akad a válaszolók közt bugyiszakértő, mert engem is izgat

üdv

:)

2012. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

Engem is nagyon izgat már, egyébként is ez volt egy vicc valamiben, hogy azzal hozták zavarba a fiút, hogy azt mondták, a barátnője éppen "Panties with Strings"-et hord. :D De tényleg lehet, hogy nincs is nálunk ilyen... :)

2012. aug. 26. 17:33
 3/3 ttiittaa ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mostanában a tangabugyira mondják (meg a bizonyos helyen "lyukas" tangára), de régebben a sima bugyit is hívták így, ami oldalt csak pántos volt.
2012. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!