Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S! Online angol nyelvtan...

S. O. S! Online angol nyelvtanulási lehetőséget keresek, ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem tanfolyam, nem fizetős suli, hanem otthon elsajátítható kis feladatok, stb. csak egy irány kéne, hogy hogyan haladjak, ehhez keresek jól bevált oldalakat, ha valaki tudna segíteni.
2012. szept. 1. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

5 perc angol.hu:)

Vagy googleba beirod,h angop tanulas,sokat kiad,sajatitsd el az alapokat. Ha ez meg van,akkor erdemes megvenni ezt a konyvet:Oxford angol nyelvtan. Nagyon jo kis konyv,de kell hozza egy alap tudas.ez csak egy tanacs,mert tenyleg jo. Vagy meg youtube-on is vannak ,ha beirod ,angol tanulas. En a helyedben nem csak neten tanulnek,hanem vennek egy konyvet,ami osszefoglalja a nyelvtant,h milyen igeidok vannak stb.Mert egy konyvvel tusz haladni. Akar egy ket ezerert kapsz ilyet. Amit irtam az is jo ,de akkor kell sokat szotarozni,ha nullarol indulsz.

2012. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elnezest a hibakert,de telorol vagyok.
2012. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!