Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most akkor levelezhetek a...

Most akkor levelezhetek a neten nyelvtanulás céljából, vagy nem?

Figyelt kérdés

Õszintén szólva nagyon szeretnék angolul beszélni anyanyelvûekkel, de félek is, mert tudom, hogy egy ilyen rengeteg veszélyt rejt magában. Egyszer már elkezdtem, de akkor még az elején eltántorodtam, pár email utá.. ... És azt sajnálom, mert iszonyat jó lenne, ha egy anyanyelvűvel gyakorolhatnám az angolt, de azért mégis....

Esetleg van valamilyen más mód ennek a helyettesítésére?


2012. szept. 2. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint anneak a helyettesítésére, hogy levelezõtársam legyen. Valami, ami ugyanazt a célt szolgálja?
2012. szept. 2. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen veszélyek vannak? Ha nem adod meg a bankkártya számodat, akkor legrosszabb esetben kapsz pár csúnya emailt. Abba még még senki nem halt bele :)
2012. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 webnyelv ***** válasza:
Ha az a gond, levelezz magyar anyanyelvűvel, aki jól beszél angolul, és ha nem értesz valamit, meg tudod tőle kérdezni magyarul.
2012. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. A pedofilokra indokok....
2012. szept. 2. 22:04
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs *gondolok
2012. szept. 2. 22:04
 6/6 anonim válasza:

Igen, sokszor előfordul, hogy levélen keresztül megerőszakolnak...


E-mailben levelezzél és ne adj ki semmilyen személyes jellegű adatot.

2012. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!