Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarról angolra fordítás...

Qrsi95 kérdése:

Magyarról angolra fordítás kellene nekem, valaki segít? (lehetőlég minél egyszerűbb megfogalmazásban) A szöveg a második mezőben olvasható.

Figyelt kérdés

A Slacklining egy őrült sport. Az ember egy kifeszített kötélen egyensúlyoz. Nem olyan mint a kötéltánc.1970 körül találták ki a sziklamászók. Ez a sport a legújabb őrület. Sok fiatal szereti csinálni. Az interneten több Slacklining csoport van. A kötélen sétálnak a magasban, vagy a víz fölött. Meditálásra is jó.


Nem tudok angolul,de a suliba kéne ez a szöveg.Aki tud,kérem írja le, hogy van ez angolul.Igyekeztem a legegyszerűbben leírni a mondatokat, pl. hogy ne legyen feltételes mód. Előre is köszi :)



2012. szept. 8. 17:15
 1/4 ttiittaa ***** válasza:
Slacklining is a crazy sport. You have to balance on a tightrope. It is not like rope-dance. Cliff climbers found it out in 1970. This is the latest trend. Lot of young people like it. There are many Slacklining groups on the internet. People walk on the tightrope high up or over the water. It is good for meditation.
2012. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

no, ettől a meditálásra jó dologtól menten mentem két kört a lakásban :D


a lot of people / lots of people


:)

2012. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, :) amùgy tényleg meditàlhatnak is közben, olvastam. Ráülnek a kötélre.
2012. szept. 9. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Slacklining is a freaky sport. You have to balance on a tightrope, though it's not like rope dance at all. It was invented in 1970 by cliff climbers. It is a fresh trend. Lots of young people love it. There are many Slacklining support groups on the internet. People walk on a tightrope high in the air or over the water. It is an excellent means for meditation too.
2012. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!