Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes évet...

Sulla12 kérdése:

Szerintetek érdemes évet halasztani, hogy megtanuljak rendesen egy nyelvet?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és ki szeretnék menni jövőre külföldre nyelvet tanulni.

2012. szept. 8. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, érettségi után miért nem ér rá?
2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok fizetősre menni, és kéne 2 nyelvvizsga.
2012. szept. 8. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Te verziódban:


11. osztályt megcsinálod

1 év külföldön

12. osztályt megcsinálod, és februárban beadod a jelentkezéseket.


Ehelyett azt is lehet, hogy


11. osztályt megcsinálod

12. osztályt megcsinálod, jelentkezel vagy nem jelentkezel sehova, leérettségizel


Utána elmész külföldre, majd következő februárban ismét beadod a jelentkezéseket. Ahhoz asszem itthon se kell lenned ehhez, mert postán kell feladni.



Mindkét esetben ugyanakkor jelentkezel egyetemre, és ugyanakkor is kezded el. Én érettségi előtt nem mennék, de ezt neked kell eldönteni.

2012. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. Én sem mennék.

Barátnőm ugyanígy cseszte el, hogy kiment 10. után, aztán amikor hazajött, kitalálta, hogy ő a saját osztályával akar érettségizni, osztályozóvizsga, stb. A 11-es bizije konkrétan 2-2-2-2-2-2 minden..mert azért nem volt egy zseni, hogy mindenből levizsgázzon, 3 hónap tanulás után..12-ben sem vitte túlzásba a dolgot, az érettségijéről meg ne is beszéljünk. Az komplett 11-es anyag hiányzott a fejéből és a 12-esnek sem volt túl sok alapja..Mondanom sem kell, hogy nem vették fel sehová, ahova akart menni, egy utolsó lehetőségként megjelölt szakra ment, amire ráfizették a gatyájukat (mert persze nem államira vették fel..). Szóval szerintem is érettségi után. Nem értem miért olyan fontos most. Ettől menő leszel, vagy mi? Minden csoda három napig tart..

2012. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!