Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Minden évben egy nyelvvizsga?...

Minden évben egy nyelvvizsga? Az igen. Csak én vagyok hülye úgy látszik. Csaló banda.

Figyelt kérdés
Az ismerősöm 8 hónap alatt 0 tanulással nyelvvizsgaközponton keresztül megcsinálta a közép C-t. Mikor lesz már vége ennek az ügyeskedésnek?, basszus más meg tanul mint az állat...Nem hiszem el hogy még ilyen van.
2012. szept. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2012. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Hogy érted azt, hogy 0 tanulással? És azt, hogy nyelvvizsgaközponton keresztül? Ezt most ismerősöd mondta, vagy idéztél egy reklámból?


Válaszadó!


Csak nem te is így szereztél nyelvvizsgát? Milyen nyelvből és mennyit tanulva?

2012. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Én 4 hónap alatt csináltam középfokú C-t, bejártam minden órára és kb. naponta fél órát tanultam, mind a szóbeli, mind az írásbeli 90% felett volt, úgy hogy egy viszonylag nehéz nyelvvizsgát csináltam.

Attól hogy valaki azt mondja, hogy nem tanul, nem feltétlen igaz.

2012. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

CSak nem hiszi el valaki hogy napi fél óra alatt el lehet egy nyelvet sajátítani? Nevetséges, aki tanult már nyelvet az tudja hogy ez nem igaz.

Nem nekem nem így van nyelvvizsgám hanem kemény évek minden napos napi 4-5 óra tanulásával. A különbség a papíron nem látszik sajnos csak annyi hogy én rendelkezem NYELVISMERETTEL amit sajnos gyakran az ilyen kóklerek miatt összekevernek a nyelvvizsgával.

De leszarom mert én nem égek be pl egy állásinterjún csak az dühít hogy a papír ugyan az.

2012. szept. 9. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én fél év alatt tanultam meg angolul középfokon, most meg már lassan 1 év után felsőfokon vagyok, és neten tanultam meg angol anyanyelvűtől, mivel én németül is tudok és ő is tudott, így ő tanított meg angolul
2012. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Figyelj, nem minden ember egyforma, nekem 3 nyelvvizsgám van, 2 felső és egy közép (ezeket a munkámban napi szinten használom), ezen kívül még tudok/tudtam latinul. Én 4 hónap alatt egy angol közepet csináltam meg, ez 4x90 órát jelent, utána mentem nyelvvizsgázni. Ezután meg kb. 3 hónappal megcsináltam a Rigóban a felsőt 90% körülre, de ekkor már nem jártam intenzív tanfolyamra, viszont a felsőre a szókincs-tanulást nagyon megnyomtam. Ezt úgy, hogy nem tanultam angol nyelvterületen. Azt pedig, hogy egy elég magas szintű angol nyelvtudásom van az bizonyítja, hogy ezután az egyetemet Angliában végeztem és abszolút semmi problémát nem jelentett 1-1,5 hónap után, pedig elhiheted, 1000-1500 oldalt angolul megtanulni nem volt könnyű.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy abban teljesen igazad van, hogy van egy csomó ember, aki kevés tudásra nyelvvizsga-bizonyítványt kap, de olyanok is vannak, akik átlag feletti nyelvérzékkel rendelkeznek és rövid idő alatt el tudnak sajátítani egy nyelvet.

2012. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó nem terád vonatkozott a kérdés mert az ismerősöm nem rendelkezik rendkívüli nyelvtudással mert alap problémái vannak csak a fejem fogom amiket mond. Persze vannak kivételek mint te de ilyen kevés van. Én átlagos vagyok de azért nem tök hülye, és én is egy nyelvsuliban kezdtem ahol a legutolsó szientet is 100%-ra teljesítettem csak az a suli nem volt leszerződve nyelvvizsga kp.-tal így még másfél évet jártam magántanárhoz és mikor oda elkezdtem járni a tudásom a nyelvvizsga közelében sem volt, de a suliban 100%-ot ért.ennyi
2012. szept. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!