Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Augusztus 11. -ei vizsgázók!...

Augusztus 11. -ei vizsgázók! Eredmény a honlapon, de e-mail semmi?

Figyelt kérdés
akik most voltak vizsgázni, kaptatok e-mailt? mert az adataimmal az eredményt meg tudtam nézni, de nem kaptam e-mailt, ami azért zavar, mert félek mégse az én eredményem néztem meg...a szóbeli időpontja sem az, mint az enyém :S ilyen tévedés lehet?kaptatok e-mailt?

2012. szept. 8. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én se kaptam e-mailt, sőt nálam se egyezik a szóbeli időpont.

Take it easy! :)

2012. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jajj, köszi szépen a válaszod, most megnyugodtam, eddig el se mertem hinni, mert nagyon úgy éreztem, hogy nem sikerül..:D de sikerült :D
2012. szept. 8. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök, én sajnos az írásbelinél elcsúsztam. :)
2012. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

majd legközelebb sikerül!:)

amúgy szerintem nagyon szerencse kérdése is az írásbeli :S

2012. szept. 9. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Közepen vagy felsőn voltál?
2012. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

közepen :) jövő nyáron jöhet a felső :)

kérdésedből ítélve te felsőn voltál? :)

2012. szept. 9. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen... de most fogok bemenni megnézni a feladatlapot, valószínű, hogy a választott esszémnél nem írtam oda a betűjelet, hogy melyiket választottam és ez miatt ugye alapból nullázás. Ha pedig ez történt, akkor fellebbezek. :)
2012. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

úúú :S az elég szívás :S

én sajnos elég messze lakok Pesttől, igy nem tudok bemenni megnézni a vizsgadolgozatom, pedig érdekelnének a részletek :)

2012. szept. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!