Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német levél kiegészítés?

Német levél kiegészítés?

Figyelt kérdés

Ezt a német levelet kellene kiegészíteni.. de még ötletem sincs hogy hogyan...

Előre is köszönöm a segítséget.



Liebe Schüler des ........ Wasseda,


wir haben Eure ...... gelesen und finden es eine tolle Idee. Wir möchten auch gern andere Länder ................


Wir lernen Deutsch an der ERS-Sprachschule in Dortmund.

Wir sind 17 Schüler - alle zwischen 18 und 22 Jahre alt - und kommen aus ................................................ :

aus Frankreich, aus der Schweiz, ais Italien und Spanien.

Die meisten von uns sind sehr........................:

Wir fahren Rad,gehen gern schwimmen, machen Bodybuilding. Manche von uns lesen sehr viel, einige gern ins Kino - Ihr seht also, wir haben viele .....................


Vielleicht könntet Ihr uns ................. oder Videos schicken, damit wir Euch ein bisschen kennenlernen. Wir würden uns auch ......................., wenn Ihr uns schreibt, wie Euer Deutschunterricht so ist.

.......................oder interessant?? Was macht Ihr so?? Vielleicht könntet Ihr auch über Projekte in Eurem Unterricht ..............


Wir warten auf Eure......... und freuen uns auf Post von Euch.


2012. szept. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

1. passz

2 Brief

3 kennen lernen

4 Türkei

5 vielfältig

6 Hobbys

7 Fotos

8 passz

9 langweilig

10 zeigen

11 Antwort


remélem tudtam segíteni :)

2012. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Waseda így egy s-sel egy egyetem neve, méghozzá Japánban.


University Waseda


Akkor pedig ez így néz ki:

Liebe Schüler des University Waseda


De miért írna egy japán egyetemnek német nyelven? Mindegy, te majd eldöntöd, hogy ez így jó-e.


Lehet, hogy ez csak egy fiktív név, egy iskola neve.

2012. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!