Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol házim, hogy fogalmazást...

Angol házim, hogy fogalmazást írjunk. Megírtam már, szerintetek így jó? Ha van benn valami súlyosabb hiba javítatok?

Figyelt kérdés

I write about my best friend. My best friend is Réka. We met in the shool in class one. We didnt’t speak a lot each other when we were little. We began talk in class 5. Now, we are inseparable. She has got long, crimp brown hair and brown eyes. She likes dogs and rabbits. She has got a dog and rabbit. She has got a brother. His name is Marci. She lives in Szombathely with her parents. I likes her, because she is reliable, understanding and kind. We are doing everything together. Last summer, we went to Italy. It was a great holiday with her. I hope we are going to be friends forever.

Itt van, köszi a segít!! :) Ha nagyon nagy hülyeségeket írtam annyira ne nevessetek. XD


2012. szept. 11. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

I AM GOING TO write about my best friend. My best friend is Réka. We met in the shool in class one. We didnt’t speak a lot TO each other when we were little. We began talkING in class 5. Now, we are inseparable. She has got long, crimp brown hair and brown eyes. She likes dogs and rabbits. She has got a dog and A rabbit. She has got a brother. His name is Marci. She lives in Szombathely with her parents. I LIKE her, because she is reliable, understanding and kind. We DO everything together. Last summer, we went to Italy. It was a great holiday with her. I hope we are going to be friends forever.


Szerintem súlyos hiba ebben nincs.

2012. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3. mondat: school az iskola nem shool.
2012. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Utolsó igen, azt már észrevettem.:)
2012. szept. 11. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

ügyes vagy, elfogadnék ilyen tanítványokat :)

nem hiba, inkább csak stilisztikai kekeckedés - én nem ismételném a "best friend"-et

I am going to write about my best friend. Her name is Réka.


:)

2012. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!