Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mit jelent "Imagine if Ann...

Ez mit jelent "Imagine if Ann had a leak somewhere. Would you stop take in her"?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ööö, ez honnan vagyon? mer' azt nyilván nem jelentheti, amit érteni vélek belőle (???)

(eleve: stop taking her in)


*képzeld el, ha Anna szivárogna valahol. Nem fogadnád be többet? (szó szerint: abbahagynád, hogy befogadd... de ilyet nem mondunk)

(na jó, lehet, hogy ez a "szivárgás" simán arra utal, hogy be szokott vizelni? - annak lenne értelme?)


bocs, ha nagy hülyeséget írtam, de ez a "lenne rajta egy lik" kicsit megragadta a fantáziám :)

2012. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos, képzeld el azt a heleyzetet, amikor Ann leguggol és végzi a dolgát. Akkor már abbahagynád a gúnyolódást?
2012. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jó, de melyik jelenti azt, hogy "gúnyolodás"? a "take in"-nek lenne egy ilyen jelentése?


:)

2012. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval nincs értelmes, magyar jelentése?
2012. szept. 14. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

várj, ne mondj semmit -- én vagyok a legnagyobb ökör a világon (csak el ne áruld valakinek!)

jelentheti azt is, hogy eljár a szája valakinek

akkor lenne értelme:

képzeld el, hogy Ann-nek eljárna a szája. Akkor is befogadnád? (nem pontos, de kb. jelentheti ezt is - bár fenntartom: stop taking her in:))


honnan szedted? lehet, hogy a szövegkörnyezet segítene


:)

2012. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs szövegkörnyezetben, így volt egy képen feltüntetve. Valami olaj ellenes kampány képen láttam régebben és lementettem (szöveget) és most előkerült.
2012. szept. 14. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor feladom

ha olajellenes, akkor lehet, hogy mégis szivárgás???

:)

2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alighanem rosszul írtad le a mondatot. Különben lehet az is, hogy "Ann" egy hajó?
2012. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!