Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német középfokú B2-es nyelvviz...

Német középfokú B2-es nyelvvizsgára készülök, ha van olyan, aki szintén decemberben vizsgázna, készülhetnénk együtt!?

Figyelt kérdés
Egyedül nehéz, nem tudom, hogy kezdjek neki. Másokkal együtt talán könnyebben menne.:)

2012. szept. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Most milyen szinten vagy Te?
2012. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig tanultam németet, de érettségi után nem foglalkoztam vele többet. Most, hogy nyelvvizsgáznom kell, mert különben júniusban nem kapok diplomát, rá kellet jönnöm, hogy ez a két év kihagyás elég volt ahhoz, hogy csomó mindent elfelejtsek. Szóval fogalmam sincs hogy kezdjek neki, mit tanuljak, úgy érzem minden elfelejtetem. De lehet csak fel kell elevenítenem...
2012. szept. 14. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval két éve ment volna a nyelvvizsga de most....jó sok tanulás kell hozzá.
2012. szept. 14. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Az "euroexam.hu"-n ingyenes a felkészítés...csak a vizsga kerül pénzbe. Ráadásul az interneten gyakorolhatsz, amikor éppen ráérsz.
2012. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a Link hozzá. Csak be kell jelentkezned és máris kezdheted a gyakorlást.


[link]

2012. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!