Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi mondatok magyarul?

Figyelt kérdés

Computers help students to perform mathematical operations.


They are used to acces the internet, to do basic research and to communicate with other students around the world.


és ezek a szavak mit jelentenek? :

give presentations

write letters

keep records

exercises

store

carry out

dispense money


plz segítsetek mert van ilyen órám hogy szakmai angol , és eddig csak németet tanultam :D


2012. szept. 16. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A számítógépek segítenek a diákoknak megoldani a matematikai műveleteket.


Az internetet használják az alapkutatásokhoz és hogy kommunikáljanak más diákokkal az egész világon


Adj egy prezentációt

Írj levelet

Tarts nyilvántartást

Gyakorlatok

Tárolj/tárolni/

Végrehajtás

Hát ezt nem is tudom : Pénzt mérni,adagolni ....... TALÁN :)

2012. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ttiittaa ***** válasza:

"Az internetet használják az alapkutatásokhoz és hogy kommunikáljanak más diákokkal az egész világon"

they=computers!


A szgépeket internet elérésre használják, alapkkutatásokhoz, valamint arra, hogy kommunikáljanak más diákokkal...


dispense money=kb pénzt kiadni (nem tudom, hogy átutalásra, netes fizetésre, ilyenekre is használják-e; alapvetően a cash mashine ha elromlik, arra szokták mondani h "cannot dispense money" - ő a "cash dispenser", azaz bankjegykiadó...)

2012. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!