Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok erről (angol...

Mit gondoltok erről (angol emelt szintű=középfokú nyelvvizsga)?

Figyelt kérdés

már voltam nyelvvizsgázni, de sajnos nem sikerült és most arra gondoltam, hogy emelt szintűvel kiváltom azért az még mindig költséghatékonyabb megoldás nem mint a nyelvvizsga?! 23 000Ft lenne

plusz ugye gyakorlásként nem kell tesztkönyv mert neten megtalálhatók az előző évek érettségi feladatsorai stb...

vagy ez rossz ötlet?

nem kell továbbtanuláshoz pluszpontnak csak diploma miatt, mondjuk jobban mutatna egy több %-os javítás is érettségiben.

tudom ezt nekem kell eldönteni, de ti mit melyiket választanátok?


2012. szept. 28. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nyelvvizsgázni mennék.


1. Tucatnyi nyelvvizsga van, kiválaszthatod azt, ami neked a leginkább szimpatikus. Sőt nem kell ugyanott csinálnod a szóbelit és az írásbelit se. (Érettségi egyféle van.)

2. Ha csak az írásbeli vagy a szóbeli sikerül adnak részbizonyítványt, később elég abból vizsgázni, ami nem ment. (Érettségin tudtommal ilyen nincs.)


A nyelvvizsga is nagyságrendileg ennyibe kerül.

2012. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tényleg a részbizonyítvány lehetősége eszembe sem jutott meg az se mondjuk hogy más helyen legyen szóbeli írásbeli köszi hogy írtál
2012. szept. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!