Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból ki kéne dolgoznom az...

Angolból ki kéne dolgoznom az About me c. tételt, de nincs ötletem, hogy miről írhatnék. Ötletek?

Figyelt kérdés
Írtam, hogy mikor születtem, hogy hívnak, hány éves vagyok, hova járok suliba aztán ennyi. Valami ötlet?
2012. szept. 30. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen zenét szeretsz, mi a hobbid, mit csinálsz szabadidődben, mivel telik a hétvégéd, mekkora a családod, mit sportolsz, milyen könyveket szeretsz olvasni, milyen stílusú zenét, művészetet, filmet, házakat kedvelsz stb...

Milyen a személyiséged, befelé forduló vagy nyitott, barátkozó, beszélgetős ember vagy...

Na ne már, h ez nem megy!

2012. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 webnyelv ***** válasza:
Bármit, ami eszedbe jut. Ilyenkor el lehet engedni a fantáziát és írni minden féléről, nem kell gondolkodni, mi mehet, mi nem. A tanárok csak örülnek, ha többet tudsz.
2012. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!