Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az általános iskolá (to? )...

Az általános iskolá (to? ) kba milyen idegen nyelvet lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról,hogy van valahol orosz ás olyan is hogy csak német.Ezen meglepődtem,ugyanis őszintén szólva azt hittem,hogy angol mindenhol van.

2012. okt. 3. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Angolt és németet lehetett ott ahova jártam.
2012. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 webnyelv ***** válasza:
Ahova én jártam, ott csak oroszt lehetett akkor még. Hogy azóta mi van, nem tudom, de német biztosan.
2012. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyémben angol és német volt még, elvileg még most is... Egyik ismerősöm olyan osztályban van, ahol csak angolt tanítanak (ennek ellenére lehet, hogy van német is, csak az ő osztályukban azt nem tanítják).

Van olyan suli, ahol már/még tanítanak oroszt, de spanyolt is, bár utóbbit talán szakkörön, de lehet. (Egy másik ismerősöm spanyolt tanul a sulijában.)

2012. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A miénkben a kötelező nyelvek, az angol, német, és a latin.:) Ezen felül van még Francia is. És lehet h talán orosz meg olasz..de az utolsó kettő nem biztos.
2012. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémben angolt vagy németet, de a mi osztályunkból csak kevesen jelentkeztek németre, így mi mind angolt tanulunk. Gimiben kötelező az angol és mellé lehet még németet, franciát, olaszt, latint valamint oroszt is. Ezek mellett van még japán szakkör is.
2012. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!