Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A gimiben brit angolt tanítana...

A gimiben brit angolt tanítanak. De nekem jobban tetszik az amerikai angol. Szerintetek van esélyem arra hogy elsajátítsam az amerikai angolt netes tanulással?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nézz amerikai sorozatokat felirattal. utána nézz utána a neten, ha valamilyen új, számodra ismeretlen szlenggel találkozol. keress a neten amerikai pen palt. más. én rengeteg angol tanáron "átmentem" már, de egy sem tudott brit akcentussal beszélni, leszámítva az anyanyelvi tanárt. illetve zárójelbe mindig odaírtuk az amerikai változatát is az új kifejezéseknek az összes tanárnál.
2012. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben. nagyon szépen köszönöm a választ! ment a mancs! :)
2012. okt. 9. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert ;)
2012. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, remélem lesz! :)

és ezentúl én is oda fogom írni a szótárba a szó mellé az amerikai kiejtést is.( és azt alá is fogom húzni.) :)

2012. okt. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!