Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek, esetleg...

Csillag25 kérdése:

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok erről a nyelvtanulási lehetőségről?

Figyelt kérdés

Sokat nézelődtem az interneten nyelviskolás után, szinte minden ismerősömet megkérdeztem, hogy ki mit-kit ajánl nyelvtanulásra, de mindenhol arra jutottam, hogy sok pénzért, sok tanulásért évek alatt jutok el arra a szintre, hogy az általam választott nyelvet megtanulhassam. Elgondolkoztam ezen a lehetőségen, de nem igazán tudom mit kezdjek vele...

Közel 300.000.- egy kurzus, melyben garantálják, hogy lépek egy nyelvi szintet, ha heti 4-szer elmegyek hozzájuk, és ezzel a módszerrel tanulok nyelvet.

Elmentem egy megbeszélésre, ahol személyre szabottan választottuk ki, hogy melyik lenne a megfelelő szint. Most tartok a döntés előtt...

Interneten kevés infót találtam róluk, negatívat egyáltalán nem, pozitívat is elvétve 1-2-őt.

Kérlek titeket, normális válaszokat írjatok, mert nem kevés pénzről van szó, okoskodás és mindenféle fröcsögéstől mentesen próbáljatok meg segíteni! :)

Igazán köszönöm!


[link]



2012. okt. 10. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén én ezt a 300k-t nagyon sokallom. Én 120k-ért voltam felsőfokú tanfolyamon, ami 100 órás volt.

Merrefelé laksz?

2012. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, vagyis agglomerációba, de pestre járunk dolgozni. Nem tudom, hogy van-e ez annyira jó, vagy működik-e egyáltalán az ő módszerük, ezért is linkeltem a suli honlapját, hogy meglehessen nézni, el lehessen olvasni ezt az ALFA ÁLLAPOTBAN VALÓ OKTATÁSról szóló ismertetőt. Te is ilyen módon tanultál? Mert, ha 120 ezer forint, akkor egész biztosan érdekelne...
2012. okt. 17. 15:22
 3/6 anonim válasza:
Én NEM ajánlom őket!
2013. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Az már sokat elárul, hogy még a hivatalos honlapon sincs szinte semmi infó, hogy most, hogyan is akarják a fejedbe verni az angolt.

Szerintem ez olyan lehet mint a relaxa angol tanfolyam ami a neten olvasgatva csak nagyon keveseknek jött be és azok is szerintem inkább amolyan "beépített" PR emberkék.


Véleményem szerinte ezen "vállalatok" csak azt lovagolják meg hogy az embereknek nincs idejük illetve kedvük a nyelvtanulás hosszadalmas folyamatán átrágni magukat.

2013. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez a Speed Learning utódja, ami tudvalevőleg tönkrement, sok tanulónak bentragadt a pénze. Én is voltam náluk amúgy szétnézni, sőt, beszéltem olyannal aki már épp járt a tanfolyamra, és neki sem jött be, de muszáj volt végigjárni mert pénzt nem adnak vissza (akkor se, ha a szerződésben az van). Szóval NE!! Keress olyan sulit, ahol van név, cégnév, cím, és ISMERT suli. (Fél áron!) :)
2013. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de egy inkorrekt vezetéssel megáldott, gagyi társaság. Kb. háromszor annyiba kerül mint bárhol máshol egy hagyományos tanfolyam.Nem ajánlom őket senkinek!
2013. nov. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!