Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÁPRILIS 15-én TELC angol k....

ÁPRILIS 15-én TELC angol k. f-on miylen levél téma volt?

Figyelt kérdés
tudom a januárit ..tudom a márciusit csak ez hiányzik ..de ezek alapján lesz oylan ahol valami tanácsot kell adnom ..

2012. máj. 25. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
infó kérő+panaszlevél
2012. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi .. sajnos későn válaszoltál pont tegnap nyelvvizsgáztam és próbáltam előre megjósolni h kb mit kaphatok majd mert a januárit és a márciusit már tudtam csak ez hiányzott .. azt h lesz baráti levél azt eltaláltam ..
2012. máj. 27. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

hát sajnálom énis tegnap írtam :D csoda h még éjfélkor erre jártam gondoltam hátha reggel megkukkolod no midnegy hogy ment?

szerintem egész jók voltak én a hirdetősnek írtam more infóért, am mostmár felháborítóan rég volt állásra jelentkezős pff

2012. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is azt választottam .. mondjuk szerintem az rosszabb hogy pl az első feladatban nem igazán az alapján kell eldönteni h van e a 2 cím között és a cikk között hasonlóság és ellentmondás hanem éppen melyik illik rá jobban ..és már már szinte személyes vélemény ..
2012. máj. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!