Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A következő mondat mit jelent...

A következő mondat mit jelent és milyen igeidőben van írva: What did shares of the above-mentioned hospital operator and oil service company have in common?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Múlt idő - a "did" mutatja.


Az operátornak annyiféle jelentése vagyon, hogy majd egy nálam sokkal okosabb elárulja, hogy pontosan mi is ez a "kórházi operátor", mer' én sajnos nem tudom.

Tippjeim szerint a mondat valami olyasmit jelenthet:


Mi volt a közös a fent említett "kórházi operátor" (??) és az olajipari szolgáltató társaság részvényeiben? (És ha mégsem részvény, akkor abban, amit a "shares" jelent:)


Elnézést a bizonytalankodásért, de a szókincsem felejthetőnek tűnik, és a szótár nem erősített meg.


Egyszerűsítve így nézne ki a kérdés:

What did they have in common?

és a "they" takarná a:

- shares of the above-mentioned hospital operator-t és a

- shares of the oil servise company.


Remélem, jár erre valaki hozzáértő, aki a jelentéseket is tisztába teszi.


:)

2012. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem ideírni, hogy a könyv címe: "How To Make Money In Stocks", ebből gondoltam, hogy részvény lesz a "shares" (mer' egyébként annak is akad egy-két jelentése).


:)

2012. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi volt a közös jellemvonás a fent említett kórház üzemeltetőjének és az olajtársaságnak a részvényeiben?
2012. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!