Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolból csináltam előrehoz...

Ha angolból csináltam előrehozottan egy középszintű érettségit, mert év végén emeltet szerettem volna, de nem lett jó a középszintűm év végén csinálhatok mégegyszer közepet, vagy csak szintemelő vagy semmi?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 21:05
 1/5 EffyStonem96 ***** válasza:
Most csináltad tegnap a közepet? Mert akkor ez még csak az írásbeli, és ha tényleg rosszul sikerült, akkor egyszerűen nem mész el szóbelizni, vagyis nem fejezed be az érettségit. Akkor nem számít semmit. Így tehetsz még újra közepet. Ha viszont befejezted már, és a szóbelivel együtt lett rossz, akkor csak szintemelőt tehetsz.
2012. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, hallottam hogy van ilyen lehetőség, de a tanárok akikkel eddig szóba került mind azt magyarázták hogy ez "rossz pont "... :D Eddig úgy tűnik hogy 4-es lesz az írásbelim, szóval valami iszonyatos parádét kéne csapnom a szóbelin...
2012. okt. 19. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "rossz pont", de ha majd ezen múlik, hogy felvesznek-e oda, ahova jelentkezel, akkor már mindegy lesz. Ha nem érzed elég jónak magadhoz képest, akkor ne menj el szóbelizni.
2012. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ha a középszinten leérettségizel valamiből utána már csak emeltet lehet megpróbálni.
2012. okt. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy érettségi időszakban (ősztől tavaszig) csak egyszer tehetsz közepet egy érettségiből (kivéve, ha megbuksz), tehát, ha most közepeztél, legközelebb jövő ősszel mehetsz közepezni, de akkor is már csak pénzért.

egyébként nagyon sokan csinálják, hogy nem mennek el a szóbelire, ha nem sikerült annyira jól az írásbeli, szóval szerintem nyugodtan csinálhatod te is, nem veszítesz semmit:)

2012. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!