Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol-kinél lehetne-lehetőleg...

Nl70 kérdése:

Hol-kinél lehetne-lehetőleg olcsón- Pécsen, vagy Komlón hébert-ivritet-tanulni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom elöször, hogy rendesen le tudd írni a kérdésedet...:)))


[link]

2012. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pécsen azt tudom, hogy az egyetemen lehet, az idegennyelvi lektorátus indít héber nyelvórákat, amikre persze bárki jelentkezhet. De azt nem mondanám, hogy olcsó.
2012. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pécsett! Nem Pécsen!...:)))))
2012. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő helyes :) De eddig csak azon láttam embereket kiakadni, hogy miért Pécsett, amikor az úgy van, hogy Pécsen.
2012. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyaroknak magyar iskolákban magyarul a Pécsett tanítják.
2012. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A segítő szándékú emberekét is. Azt nem értem, h valaki csak azért lóg fel a netre, h kiélhesse /pl.:arrogáns kioktatás/ beteg énjét.A "nagyon" hejjes-írásra figyelő, s érdemben nem segítő ff-nek pedig mondanám, hogy meglehet,volt h.í.-i bakim,ám mindezek mellett meglehet,zsebretenném őket mind műveltségben,mind egyéb területen...-na tessék: átvettem az arrogáns f*stílust..

Aki az egyetemit javasolta: sajnos, épp a héber nem megy ott. A hasznos/segítő válaszokat (is)köszönöm.

2012. okt. 23. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha épp nincs héber nyelvtanfolyam, akkor írj nekik. Én tavaly akartam menni, de sehol nem találtam én sem semmit, akkor már cseppet ingerülten írtam az idegennyelvi lektorátusnak, hogy miért nincs, vagy nem akarnak-e indítani, és meglepő módon azt a választ kaptam, hogy örülnek a kérdésnek, régóta akarnak már ilyet is indítani, csak nem volt eddig érdeklődés.

Sajnos anyagi okokból nem tudtam rá jelentkezni mégsem, de ahogy nézegettem, jártak rá legalább tízen. Ha szólsz nekik, szerintem simán lehet, hogy indítanak megint.

2012. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként én már egy jó ideje netről tanulok, meg most majd akarok könyvet rendelni, ha ilyesmi is érdekelne, akár együtt is tanulhatnánk egy kicsit :)
2012. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!