Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok linkelni nekem,...

Tudnátok linkelni nekem, letölthető, angol hanganyagokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném kicsit gyakorolni az angol kifejezéseket, ezért keresek ilyen hanganyagokat. Nem ilyenekre gondolok, hogy apple-alma, hanem amely témaköröket taglal át, kifejezésekkel, pl. egy bolti vásárlás(Can I have- Kaphatnék..) vagy egy útbaigazítás stb. :)

Nagyon fontos lenne, hogy letölthető legyen, mert mp3.-on szeretném őket hallgatni.


Előre is köszi a segítséget!:)



2012. okt. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] bal oldalt az 'Archives' pont alatt rámész valamelyikre, ott megint egy címre, és a zászlók alatt a 'Free MP3'-mal tudod letölteni. (Mentés másként, Link mentése másként... nem tudom milyen böngésződ van)

[link]

itt is van néhány anyag, bár sokkal rövidebbek :)

2012. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok újból :D

[link]

itt megint rengetek anyag van. ugyanazzal a technikával tudod letölteni, mint az ello-nál

[link]

BBC Learning English - én most a letöltéseket linkeltem, mert azt kérted, de nagyon sok hasznos dolog van még az oldalon. érdemes körülnézni :)

[link]

ezek nem letölthetők, ezek videók, de igazi beszélgetések, szóval ha gépnél vagy, jó lehet...

http://www.youtube.com/australianetwork

itt is videók vannak, remélem nem gond :$

[link]

szintén videók :D

2012. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. okt. 30. 18:40
 4/4 anonim válasza:
[link] bal oldalon archives
2013. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!