Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvkönyveket, hangany...

Milyen nyelvkönyveket, hanganyagokat, . Tudtok ajánlani nekünk (nekem és pár barátnőmnek) angol, német, spanyol, olasz, francia és latin nyelvből 0-ról felsőfokig?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint pl. Szalay Nóra 5perc angol-os könyve, amivel le lehet tenni az alapfokú angol nyelvvizsgát. Előre is köszönjük a segítséget!
2009. júl. 13. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tanuljunk könnyen, gyorsan című sorozatot tudom ajánlani. Nem sokba kerül egy könyv, 600 Ft kb. és nagyon sok nyelvből láttam már pl. angol, német, spanyol, olasz, francia.Önálló tanuláshoz nagyon jók! Spnyolból Martinez Ágnes Spanyol nyelvkönyve a kimondott jó sztem.
2009. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a kreatív sorozatot. Önálló tanulásra találták ki. És állítólag nagyon jó, én az angolt töltöttem le, most nézegetem épp. Van hanganyag is hozzá :)
2009. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat!
2009. júl. 17. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: meg tudnád mondani, hogy honnan lehet letölteni?
2009. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2009. júl. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!