Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszél / tanul valaki izlandiul?

Beszél / tanul valaki izlandiul?

Figyelt kérdés
Nagyon éredkel Izland és az izlandi kultúra, ezért a nyelv is, és kiváncsi lennék rá, hogy mennyire nehéz ez a nyelv...stb
2009. aug. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon akarnék tanulni. Interneten keresztül nem tudok, így keresek tanfolyamot, de eddig nem jártam sikerrel:S
2009. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is nagyon szeretnéééééééék!!!!!

vajon van rá lehetőség Magyarországon?...

2009. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó lenne valami tanfolyam :P

Én most töltöttem le egy nyelvkönyvet, ami németül van. Angolul találtam többet is...(de angolul sajnos nem beszélek)

Ha gondoljátok,vagyük fel egymást MSN-re vagy ilyesi és 3-an csak többre megyünk mint egyedül...remélem XD

2009. aug. 10. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké:)

galadriel-88@hotmail.com:)

2009. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

benne vagyok ^^ (22:44)

skemmingr @ hotmail.com

(<- stílszerűen bébifókát jelent óizlandiul.)

2009. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 heszter ***** válasza:

[link]


Minimális angol kell hozzá (regisztrációhoz)

Egyébként egynyelvű az oktatás.


Ha van valakinek jó anyaga, átküldi?

Köszi.

2010. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves izlandi nyelvet próbálgatók! Én is érdeklődöm, próbálgatom, a Colloquial Icelandic tankönyvet le lehet tölteni pdf-ben és van minden hanganyag is. Angol a magyarázó nyelv, és nagyon jól magyaráz!

Papp Kornélia skandinávos tanárnő online tanít izlandit is, nem éppen olcsón.

Érdekelne, ki mire jutott a nyelvvel egyedül! Schütz István tankönyve is érdekel, ha valakinek legalább az eleje megvolna másolatban, pdf-ben, megkaphatnám valahogy? Érdemes lenne kiadni a könyvet? Kéne egy átlag nyelvtanulónak szóló izlandi nyelvkönyv, mint amilyen bármi más nyelvből kapható!

Üdv: László

2011. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!