Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Mátészalkai Esze Tamás...

A Mátészalkai Esze Tamás Gimnáziumban, az nyelvi tagozat 4 vagy 5 éves?

Figyelt kérdés

Én szívem szerint itt szeretnék maradni, Fehérgyarmaton, a Deák Ferenc gimnáziumban. Csak itt a nyelvi tagozat 5 éves, és a szüleim nem akarnak elengedni.

De miért nem ajánlott szerintetek az 5 éves gimnázium. És ha elvégezném itt az angolt, utána lehetne találni olyan munkalehetőséget, amiből meglehetne élni. (pl. 10 év múlva)

Vagy, ha már itt tartunk, akkor szerintetek a belügyi-rendészet, vagy a természettudományi lenne még a jobb?

Mert ha belügyre megyek, akkor természetesen elvégezném a rendőrtiszti főiskolát.

Várom a válaszotokat. Mert lassan itt a továbbtanulás!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 11. 12:43
 1/2 anonim válasza:

4 éves tudtommal. Én is oda készülök csak magyar-törire. Amúgy én is gondolkoztam a gyarmatin, mert közelebb van meg minden.

De nekem az Esze is nagyon tetszik, voltam mindkettőben nyílt napon is, és valamiért az jobban megfogott .

A rendészeti is jó tagozat szerintem.

14/L

:)

2012. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 éves. Én is angolon vagyok most vagyok tizedikes. Nagyon jó suli és jók a csajok :P
2013. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!