Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy középfokú angol nyelvvizsg...

Egy középfokú angol nyelvvizsgán (TELC) hogyan zajlik a szóbeli?

Figyelt kérdés
Most november 24-én megyek és elég sok prezentáció téma van. Kapni fogunk két prezentáció címet és elmondjuk, majd kérdezünk, vagy itthon felkészülök valami kedvencből? Mert mindkét variációt hallottam már. Járok nyelvvizsga tanfolyamra is, nagyobb esély lesz a sikeres vizsgára?
2012. nov. 12. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Behívnak titeket egy terembe, ott látod meg, hogy ki lesz a párod. Az asztalon ott van egy füzetke, meg egy lap. A füzetbe mind a három szóbeli rész benne van, 20 perced van kidolgozni őket. Az első a prezentáció, kettő közül kell választani egyet. Nekem a sportesemény és egy magyar étel közül kellett választanom. Második egy szöveg, arról jegyezd fel a legfontosabbakat, szerencséd van, ha te kezdesz, mert kicsit össze tudod foglalni, de a vélemény a cél. A harmadik egy problémamegoldás. Csak a feladat meg a probléma van megadva, nincsen segítség, hogy milyen úton haladj.

Nem mondom, hogy nagyobb az esélyed, ez a szintedtől függ.

Sok sikert!

2012. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Telc-es vizsgára esetleg érdekelnek mintalevelek, gyakori szavak, szófordulatok, tételek?
2012. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2013. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!