Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek tudnék valahol...

Szerintetek tudnék valahol egy olyan külföldi levelezőtársat keresni, akivel nem interneten, hanem postán, papíron keresztül levelezhetnék? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szerintetek tudnék valahol egy olyan külföldi levelezőtársat keresni, akivel nem interneten, hanem postán, papíron keresztül levelezhetnék?

Nagyon örülnék neki!:) Aki tud valamit erről az kérlek írjon!


2012. nov. 13. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nekünk az ált suliba volt erre lehetőség. Amúgy nézz szét neten, hogy nincs-e valami oldal ahova lehet regelni és úgy kiválasztani egy szimpi embert. Sok szerencsén. Amúgy milyen nyelven szeretnél?

2012. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok, és elsősorban angolul szeretnék levelezni. Tudom, furcsa, de én nem interneten keresztül, hanem postán papírin, írott formában szeretnék levelezni. Tudom, hogy bonyolult, hosszadalmas, nem 100%-osan megbízható de én ennek ellenére így szeretnék levelezni!:)
2012. nov. 13. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek. Én is jobban szerettem úgy levelezni, mint e-mailben vagy bármilyen más úton. :D Próbáld meg a netest. Én is angolul leveleztem. Meg majd a tanárodat is kérdezd meg, lehet ő is tud valamit.
2012. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval te neten leveleztél? És milyen oldalon?

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 13. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy először kaptam suliban egy levelező társat aztán elkezdtünk e-mailezni és aztán így egyre kevesebb lett szóval abba maradt. :(
2012. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem írj neki újra, hátha elkezdtek újra normálisan beszélgetni, mint az elején!:)
2012. nov. 15. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy oldal, ahol én sok kedves emberrel megismerkedtem, bár közülük csak eggyel leveleztem, a többiekkel e-maileztünk, ez nálunk is abbamaradt szépen lassan: [link]

A regisztrációnál beállíthatod, hogy csak emailt/postai levelet vagy mindkettőt fogadsz.


Itt németországi levelezőtársakat találhatsz, de levelezhettek angolul is, vagy más nyelveken is (ez csak postai, regisztráció után küldenek neked egy levelet, amiben van egy aktiváló kód, nekem ez a levél 1 hét alatt megjött.): [link]

Az oldalon angolra is át lehet állítani a szöveget.


Illetve itt is találhatsz néhányat: [link]

esetleg utnaírod azt az országot, amelyik konkrétan érdekel, vagy a hobbidat, vagy valamit.


De szerintem a legtöbb oldalon lehet levelezőtársakat találni, ha a bemutatkozáshoz beírod, hogy csak "snail mail"-t szeretnél, vagy 1-2 e-mail után, ha szimpatikus az illető, akkor közlöd vele.


Jó szórakozást és sok kedves barátot kívánok!

2012. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. nov. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!