Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokú TELC? Bármi...

Angol felsőfokú TELC? Bármi tanács?

Figyelt kérdés
24-én, jövő szombaton megyek TELC angol felsőfokú nyelvvizsgára, kéttannyelvűs 13-os gimnazista vagyok, azonban még nem voltam semmilyen nyelvvizsgán, kicsit őszintén szólva parázok tőle. Azoktól kérdezném, akik tettek már ilyet, milyen tanácsot tudnátok adni ? Mire feküdjek rá az utolsó héten? Mintafeladatokat nézegettem már, vannak benne változó nehézségűek számomra..

2012. nov. 14. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az ami nem megy neked. :)

De érdemes átnézni, én az esszé írást nem vettem komolyan, úgy voltam vele, hogy majd úgyis kinyögök valamit, aztán az lett, hogy ez miatt nem lett meg nyáron az írásbeli.

2012. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikerült szerencsére komplexen :)
2012. dec. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!