Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tanultátok...

Mennyi idő alatt tanultátok meg az olszat egy középfokú nyelvtudás szintjéig?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfél év.
2012. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, akkor elég gyorsan emnt. :)
2012. nov. 15. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de a történethez hozzátartozik, hogy végig külön tanárral tanultam :) úgy azért könnyebb, mint suliban.
2012. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a spanyolt kb egy év alatt, de eléggé rá voltam kattanva, csoportban tanultam nyelviskolában, bár az idő nagy részében nem intenzíven csak heti kétszer másfél órában, de otthon is a spanyolt bújtam állandóan. Az olasz hasonlóan könnyű mint a spanyol, most ez a két szakom az egyetemen.(tudom egyik nyelv sem könnyű, csak pl a némethez, v franciához képest ezek azért könnyebbek)
2012. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és minden attól függ h mennyire érdekel, egy év alatt csak akkor lehet megtanulni egy nyelvet középfokra ha imádod, v otthon vernek:D
2012. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fél év :) de az írásbeli csak másodjára lett meg... :P
2012. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi olasz kéttannyelvű tagozaton a gimiben két tanév alatt.
2013. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!