Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék az interneten...

Hol tudnék az interneten németekkel, vagy németet tanulókkal levelezni?

Figyelt kérdés

#internet #német #tanuló #levelezés #németet #németül levelezni
2012. nov. 17. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Németekkel könnyedén megismerkedhetsz bármilyen közösségi oldalon. Pl. német chatek, facebook, wkw ( [link] ) stb.

[link] Ez is egy jó kis oldal, többnyire magyarok vannak ott, beszélhettek németül, hogy mindketten gyakoroljátok a nyelvet. Van még több ehhez hasonló oldal magyarul is, de persze a németeknek is van ilyenjük. Ott a legtöbb ember német, te taníthatod őt magyarul, miközben te tanulsz németül.

Illetve németet tanulókkal levelezhetsz itt is. Sok ilyen kérdést láttam mostanában, hogy ki levelezne németül valakivel. Egész sok jelentkező volt. Megbeszélitek hogy itt, GYK-n, e-mailben, vagy hol levelezzetek.

Én is németet tanulok, beszélgetek veled szívesen, legalább gyakorolom én is a nyelvet.

2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Amúgy te milyen szinten tudsz németül?
2012. nov. 18. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Középfok körül vagyok. Te?
2012. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!