Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú nyelvvizsga 2 hét alatt?

Alapfokú nyelvvizsga 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

2 hét múlva nyelvvizsgázok angolból.

Szerintetek elég idő rá felkészülni?

Gimibe tanultam angol jól is ment, de felejtettem.

Valaki feladatokat tudna mutatni írásbelire vagy szóbelire témaköröket?



2012. nov. 17. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőven elég az egy hét. Annak idején 1 hetet készültem érettségire és mégis sikerült átmenni.
2012. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de mi a francnak?:D minek fizetsz ki 30 ezer forintot konkrétan a semmire? semmi értelme az alapfokúnak, senkit nem érdekel, és ha tanultál 4 évig angolul, akkor készülj rá félévig, menj el egy nyelvtanfolyamra, és meglesz a középfokú, az már ér is valamit.
2012. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni,de semmi értelme egy alapfokú nyelvvizsgának.
2012. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 hét necces és merész, még akkor is ha egykor jól ment. Nem lehetetlen, de éjt-nap alá téve kell tolni, hogy ne csak a nyelvtant ismételd át, hanem a szóbeli dolgokat, alapszókincset, kifejezéseket is.


Mihez kell neked alapfokú? Bővíteni a középfokú és felsőfokú nyelvvizsgáid repertoárját? Vagy diplománál választod azt, hogy nem egy középfokozol, hanem több nyelvből alapfokot csinálsz?

2012. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen.

Diplomához kell és most kellene még államvizsga előtt és azért gondoltam alapfokra simán felkészülők és meg is lesz.

A szóbelitől félek mert a nyelvtan meg ezek jobban megy mint a beszéd.

2012. nov. 20. 18:22
 6/6 anonim válasza:
Egyébként megéri megcsinálni mivel munkahelyen több pénzt kapsz, persze ha rá szánsz egy kis időt akkor a középfok jobban megéri. :D
2012. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!