Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van néhány perc felkészülés...

Van néhány perc felkészülés az emeltszintű német érettségin vagy egyből mondjam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!remélem még nem késtem el a váalsszal! én októberbe tettem le az emeltet! és nem volt felkészülési idő, csak elolvastad a feladatot, és hangzott a kérdés: Bist du fertig? válaszolsz, és mondod a tételt! egyébként nekünk nem azok a tételek voltak ami a követelménybe van, hanem annak egy nagyon apró ága, pl. ez volt egy tételcím emelten: "miért érdemes bort venni születésnapra, miért nem játékot?". ehhez hasonló apró kérdés volt. de én jobb vagyok szóban, mint írásban, úgyh nekem ment! :) rem. tudtam segíten, majd írd meg az eredményed!:)
2008. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia. nekem 2 képlesz és arról beszéljek , mármint a kép témájáról.:SSS aprókérdésekről nem tudok.

meg ugye lesz a szituáció vita. köszi a választ

2008. máj. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!