Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthon hogyan lehet angolul...

Otthon hogyan lehet angolul perfektül megtanulni beszélni?

Figyelt kérdés

nagyon unatkozok itthon és inkább jó dologra fordítanám az unalmas perceimet nem pedig valami hülye facebook-ra...szóval szeretném ha valaki segítene..előre is köszi:)

L/20



2012. dec. 2. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nézz angolul filmeket!
2012. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogy értelmezzem a filmet..vagy tudni fogom hogy mi mit jelent??:D
2012. dec. 2. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú ha ennyire nehézkes, akkor nem biztos, hogy jó ötlet nyelveket tanulni:D

Szóval angolul film nézés így működik: pl. fogsz egy DVD-t beállítod a hangot angolra a felíratott pedig magyarra. Főleg a szókincsben segít, kezdj könnyű filmekkel, mint pl. mesék, vagy amit már sokszor láttál.

Otthon egyébként nagyon nehéz megtanulni perfektül, főleg ha totál 0-ról indulsz. Érdemes elmenni egy kurzusra otthon pedig gyakorolni, jóval gyorsabban fogsz haladni és nem fogsz elakadni minden második dolog után. (Vagy kérj meg valakit, hogy heti 2x segítsen neked)

2012. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt kéne tisztázni, hogy honnan indulsz. Abszolút nulláról vagy tanultál már angolul és van mire építeni? Mert nagyon nem mindegy.
2012. dec. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EffyStonem96 ***** válasza:
100%

Tudsz már valamennyit angolul? Mert nem mindegy...

Ha már igen, akkor a filmeket javaslom én is, és zene ezerrel! :)

És ami még nekem segített, viccesen hangzik, de minden este elmondtam angolul magamnak félhangosan, hogy mi történt velem a nap folyamán... Tényleg segít! 11.-es vagyok, most érettségiztem előrehozottan angolból, a szóbelim 100% lett, és dicséretet kaptam a szóbeli vizsgámra (írásbeliben volt 2 hibám, ezért csak 98% lett összesítve...) És a nyelvvizsga szóbeli részére is 96%-ot kaptam egy éve. Úgyhogy bejön ez a módszer... :)

De ha nem tudsz még semmit angolul, akkor menj el tanfolyamra, vagy kérj meg egy ismerőst!

2012. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!