Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elmesélnétek, hogyan zajlott...

Elmesélnétek, hogyan zajlott a középfokú ECL német nyelvvizsgátok szóbeli része?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.:)

2012. dec. 4. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából angolból fogok vizsgázni most pénteken, de a vizsgarészek mindenhol ugyanazok. Először pár percet kérdezgetnetek kell egymást célok, tanulás, lakóhely kapcsán. Ez nincs értékelve.

Utána a tanár feldob egy témát, ezt kell megvitatni a partnerrel, majd utána (nálunk laptopon) mutatnak egy képet amiről önállóan kell beszélni kb. 3-4 percig.


Ennyi lenne nagyjából.

2012. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most voltam pénteken.

Bementünk leültünk. Kérte a nő, hogy mondjuk el hangosan a nevünket és az azonosítónkat. Aztán be is kellett mutatkozni. Elmondani magadról pár információt. Mondta hogy ez nem lesz pontozva.

A következő rész az ilyen diskurálás. A Reise témát kaptuk. Egymásnak kellett 3-3 kérdést feltenni felváltva és ezeket megválaszolni. Aztán elővett egy lapot amin egy csomó kép volt és rámutatott hogy melyikről kéne beszélni. Hát túl sok minden nem volt rajta, de sikerült rájönni hogy a kultúrához kapcsolódik. Elmondtam, megakadtam, de feltett egy segítőkérdést aztán arra válaszoltam, majd jött a partnerem. Nála egy másik képre mutatott rá. A végén megköszönte és mondta hogy vége. Amúgy aranyosak voltak, de szerintem le fognak pontozni. Sajnos csak 1 hónap múlva lesz eredmény.

Mikor tervezel nyelvvizsgázni?

2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a kisegítö kérdésre tudtál rendesen válaszolni, akkor ne cikizz, meglesz a vizsgád! Gratulálok!...:))
2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
december 8-án voltam, már az eredmény is megvan, és sikerült:)))
2013. jan. 10. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

2/4-es vagyok.

Gratulálok! Nekem is sikerült :)

2013. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is gratulálok akkor:)
2013. febr. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!