Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hétvégi tevékenységeim NÉMETÜL?

Hétvégi tevékenységeim NÉMETÜL?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki írna nekem egy fogalmazást?Olyasmi kéne hogy mit csinálok hétvégén.Pl:Meglátogatom a nagyszüleim,a haverjaimmal vagyok meg ilyenek.5-6 mondat elég,de az se baj ha több. :D



2012. dec. 10. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Am Wochenende besuche ich meine Großeltern.Am Samstag treffe ich mit meinen Freund und wir gehen im Allgeimeinen ins Kino oder in die Disko.

Am Samstag stehe ich früh auf, und ich räume mein Zimmer auf, und am Nachmittag lerne ich viel,weil wir immer viel auf lernen. Nach dem Lernen spiele ich mit meinen Computerspeilen.Jetzt fällt mir ein, ich mag sehr backen, und ich backe jede Woche etwas.

2012. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :D
2012. dec. 10. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár mondat erejéig besegítek én is...:) Szóval:


Am Wochenende besuche ich meine Großeltern. Am Samstag treffe ich mich mit meinen Freunden und wir gehen zusammen ins Kino oder in die Diskothek.

Am Samstag stehe ich früh auf, und räume mein Zimmer auf. Danach decke ich den Tisch zum Frühstück. Meine Schwester tut dann abwaschen, und ich gehe mit meiner Mutter einkaufen. Am Nachmittag lerne ich viel, weil wir immer viel Hausaufgaben haben. Nach dem Lernen spiele ich mit meinen Computerspielen. Jetzt fällt mir noch ein, ich mag sehr backen, und ich backe jede Woche etwas feines für Sonntags zum Kaffeetrinken. Am Sonntag Abend schaue ich mir die Sportschau im Fernsehen an. Danach gehe ich schlafen.

2012. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!